YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

Okullar arası yüzme gençler il birinciliği sona ermiştir..

10 OCAK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Okullar arası yüzme gençler il birinciliği sona ermiştir..

Yarışma sonuçları;

50 M SERBEST 
1.TAHA OKŞİT  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
2.CEYHUN YOMRA  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
3.BARIŞ MEKİK  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ
4.MEHMET ADIBELLİ  OKTAY OLCAY YURTBAY AND. L.

50 METRE SIRT
1.BATUHAN EMRE SOYSAL  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
2. ERTUĞ CAN AYAN OKTAY OLCAY YURTBAY AND.L.
3. ÖMER FARUK TEMİZ HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
4. CAHİT İSKENDER ACIR  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ

50 M KURBAĞA 
1.BURAK AKKUŞ  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
2. CAHİT İSKENDER ACIR  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ

50 M KELEBEK 
1.ERTUĞ CAN AYAN  OKTAY OLCAY YURTBAY AND. L.
2. EMİR CAN YAVUZ  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ

100 M SERBEST 
1.TAHA OKŞİT HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
2.CEYHUN YOMRA   HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
3. BARIŞ MEKİK  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ
4. YİĞİT SONSUZ  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ

100 M SIRT 
1.BATUHAN EMRE SOYSAL  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
2. ÖMER FARUK TEMİZ  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
3.CAHİT İSKENDER ACIR  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ
4. HALİL REİS ACIR  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ

100 M KURBAĞA 
1.BURAK AKKUŞ HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
2. ERTUĞ CAN AYAN  OKTAY OLCAY YURTBAY AND. L.
3. EMİR CAN YAVUZ  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
4. CAHİT İSKENDER ACIR  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ

200M KARIŞIK 
1.BATUHAN EMRE SOYSAL  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ

200 M KURBAĞA 
1.BURAK AKKUŞ   HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
2. CEYHUN YOMRA  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ

200 M SERBEST 
1.TAHA OKŞİT  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
2. BARIŞ MEKİK  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ
3.BERKAN ALKAN  OKTAY OLCAY YURTBAY AND. L.
4.BARTU YALÇIN  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ

200 M SIRT 
1.BATUHAN EMRE SOYSAL  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
2. ÖMER FARUK TEMİZ  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ

400 M SERBEST 
1.BARIŞ MEKİK  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ 
2.BARTU YALÇIN  HATİCE ERDEM DENİZCİLİK LİSESİ
3.HALİL RESİ ACIR  TED ZONGULDAK KOLEJİ ÖZEL LİSESİ