AMATÖR SPOR HAFTASI HENTBOL YILDIZ ERKEK MÜSABAKALARI

  Amatör Spor Haftası Hentbol Yıldız Erkek müsabakaları sona ermiştir. Müsabaka sonuçlarına göre; * 10 - 6 * 1.Yayla Ortaokulu 2.Kozlu Ortaokulu

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI FUTSAL YILDIZ ERKEK MÜSABAKALARI

  Amatör spor haftası Futsal Yıldız Erkekler müsabakaları tamamlanmıştır. Dereceye giren takımlar: 1. Hisarönü Seçil Şanlı Ortaokulu 2. Karaman Amele Birliği Ortaokulu 3. Mimar Sinan Ortaokulu 4. Zonguldak İmam Hatip Ortaokulu

  Haberi Oku

  19-25 EKİM 2019 HAFTALIK PROGRAM

  19 - 25 Ekim 2019 Haftalık Programına buradan ulaşabilirsiniz..

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI GENÇ ERKEK BASKETBOL - FUTSAL MÜSABAKALARI

  Amatör Spor Haftası kapsamında gerçekleştirilen Genç Erkek Basketbol ve Futsal maçlarından kareler.. ⚽️🏀

  Haberi Oku

  BAĞIMLILIĞI DEĞİL HAYATI SEÇ

  Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü, Zonguldak Bağımlılık ile Mücadele Derneği ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı işbirliği ile hazırlanan, ''Bağımlılığı Değil Hayatı Seç'' Eğitici Eğitimi Projesi kapsamında İlimizde bağımlılık sorunuyla mücadele edecek, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu içinde yer alan kurumlarda çalışan farklı meslek gruplarından 42 personele Zonguldak Öğretmenevi Konferans Salonu’nda Doç. Dr. Nesrin DİLBAZ, Doç. Dr. Tijen ŞENGEZER, Doç. Dr. Aslı ENEZ DARÇIN ve Doç. Dr. Cemal Onur NOYAN tarafından 5 gün boyunca toplamda 40 saat eğitim verilmiştir. Bu ekibin toplumun farklı kesimlerine ulaşarak (meslek grupları, anne babalar, gençler, çocuklar vb.) farkındalık ve bilgilendirme eğitimleri, ders, seminer, hutbe, vaaz vb. faaliyetlerde bulunmaları hedeflemektedir.

  Haberi Oku

  12-18 EKİM 2019 HAFTALIK PROGRAM

  12 - 18 Ekim 2019 Haftalık Programına buradan ulaşabilirsiniz..

  Haberi Oku

  05-11 EKİM 2019 HAFTALIK PROGRAM

  05 - 11 Ekim 2019 Haftalık Programına Buradan Ulaşabilirsiniz..

  Haberi Oku

  BASKETBOL ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR

  İlimizde açılması planlanan basketbol aday hakem kursu başvurusu için haberimizin içeriğine bakabilirsiniz..

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI FİKSTÜRLERİ

  Amatör Spor Haftası Fikstürleri yayınlanmıştır.

  Haberi Oku

  28 EYLÜL-04 EKİM 2019 HAFTALIK PROGRAM

  28 Eylül - 04 Ekim 2019 Haftalık Programına Buradan Ulaşabilirsiniz..

  Haberi Oku

  AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Dışişleri bakanlığının ortak yürüttüğü “Avrupa Hareketlilik Haftası” 2002 yılından beri AB ve diğer katılımcı ülkeler de 16-22 Eylül tarihleri arasında, şehirlerde motorize trafiğinin kısıtlanması, çevre alternatiflerinin geliştirilmesi, temiz ve sağlıklı bir çevre için yerel yönetimlerinin kalıcı tedbirler alınmasına teşvik edilmesi konularında farkındalık oluşturmak amacıyla kutlanmaktadır.

  Haberi Oku

  21-27 EYLÜL 2019 HAFTALIK PROGRAM

  21 - 27 Eylül 2019 Haftalık Programına Buradan Ulaşabilirsiniz..

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI

  07 13 Ekim 2019 tarihleri arasında Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Basketbol (Genç Erkek), Futsal (Genç Erkek,Yıldız Erkek) ve Voleybol (Genç Kız,Yıldız Kız) kategorilerinde düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  KIŞ SPOR OKULLARI KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

  Yaz Spor Okullarımızın sona ermesi ile "BİTTİ" değil "DEVAM" dedik ve "KIŞ SPOR OKULLARI" ile siz çocuklarımıza sporu daha çok sevdirmeyi hedefleyerek yola çıktık.

  Haberi Oku

  YÜZME ADAY HAKEM KURSU

  Ekim 2019 tarihinde İlimizde açılması planlanan "Yüzme Aday Hakem Kursu" için katılım formuna haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

  Haberi Oku

  TEBRİK EDERİZ

  27-31 Ağustos 2019 tarihlerinde Ankara ilinde yapılan Milli Takım seçmelerine başarı elde ederek İspanya' da yapılacak olan Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil etme hakkı elde eden Yasin AÇIKGÖZ ve Antrenörü Murat KALEM'i tebrik ediyor sporcumuza Avrupa Şampiyonasında başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER