30 AĞUSTOS TENİS YARIŞMALARI

  30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle Covid - 19 tedbirlerine uyarak 6-8 yaş Tenis Yarışmalarını gerçekleştirdik.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE MÜNAZARA LİGİ

  Türkiye Münazara Ligi İl Yarışmasını online olarak gerçekleştirdik. Yarışmaya katılan tüm gençlerimize teşekkür eder, bölge finallerinde ilimizi temsil edecek gençlerimize başarılar dileriz.

  Haberi Oku

  KİTABINI SEÇ :)

  Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’nun başlatmış olduğu “Kitabını Seç” kampanyasına ilimizden katılan gençlerin hediye kitaplarını İl Müdürümüz ve gençlik liderlerimizle birlikte gençlerimize takdim ederek Bakanımızın selamlarını ilettik.

  Haberi Oku

  KİTABINI SEÇ KAMPANYASI

  Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU'nun başlatmış olduğu “Kitabını Seç” kampanyasına ilimizden katılan gençlerin hediye kitaplarını İl Müdürümüz ve gençlik liderlerimizle birlikte gençlerimize takdim ederek Bakanımızın selamlarını ilettik.

  Haberi Oku

  MERKEZİM HER YERDE

  Gençlik Merkezi olarak, Merkezim Her Yerde projesi kapsamında Çayır Köyü’ndeki gençlerimizle birlikteydik.

  Haberi Oku

  ÖZEL BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR TESİSLERİ DENETLENİYOR

  Covid-19 tedbirleri kapsamında Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri denetlenmeye devam etmektedir..

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİ OLARAK ÇAYA GELİYORUZ

  “Çocuklarla beraber geçen vakit ruhu iyileştirir.” ‬ ‪Gençlik Merkezi ailesi olarak Çaya Geliyoruz projemizde gençlik merkezi üyesi miniklerimizin ailesini ziyaret ettik ve hediyeler vererek hoşça vakit geçirdik.

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİ&ENGELLİ İL SPOR MERKEZLERİ

  İl Spor Merkezleri ve Engelli İl Spor Merkezleri Kayıtlarımız 17 Ağustos tarihi itibariyle Başlamıştır.

  Haberi Oku

  AÇIK HAVA SİNEMASI

  Gençlik Merkezi olarak, Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda gerçekleştirilen açık hava sineması etkinliğimizde Yeşilçamın eskimeyen filmi “Çöpçüler Kralı”nı gençlerimiz ile birlikte izledik.

  Haberi Oku

  HALI SAHA SPOR TESİSLERİNİN AÇILMASI HK.

  Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu, Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Türkiye Futbol Federasyonunca belirlenen branşa özgü kurallar dikkate alınarak halı saha spor tesislerinin gerekli tedbirleri alarak yarın itibariyle açılması bildirildi.

  Haberi Oku

  ÖZEL BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR TESİSLERİ DENETLENMİŞTİR

  Covid-19 tedbirleri kapsamında Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri denetlenmiştir..

  Haberi Oku

  BAŞARILAR DİLERİZ

  Gençlik Merkezimiz tarafından yapılan "Sahne Sırası Sende Türk Müziği Yarışması" ve "Bir Şiir Bir Nefes Şiir Okuma Yarışması"nda dereceye girerek bölge yarışmalarında İlimizi temsil edecek arkadaşlarımıza başarılar dileriz..

  Haberi Oku

  TESİSLERİMİZ İNCELENDİ

  İl Müdürümüz Hakan YÜKSEL, Belediye Başkanımız Dr. Ömer Selim ALAN ve Yatırım, İnşaat ve İşletmeler Şube Müdürümüz Gökhan SÖYLEMEZ ile birlikte yapılması planlanan tesislerimizi yerinde incelediler..

  Haberi Oku

  TESİSLERİMİZ İNCELENDİ

  İl Müdürümüz Hakan YÜKSEL Kozlu İlçesinde yapılacak olan tesislerimiz ile ilgili yerinde incelemelerde bulundu..

  Haberi Oku

  TESİSLERİMİZ İNCELENDİ

  İl Müdürümüz Hakan YÜKSEL, Yatırım, İnşaat ve İşletmeler Şube Müdürümüz Gökhan SÖYLEMEZ ve İlçe Müdürümüz Cihan DURDUBAŞ ile birlikte Devrek ilçemizde yapılacak olan spor tesislerimiz için incelemelerde bulundular..

  Haberi Oku

  TESİSLERİMİZ İNCELENDİ

  İl Müdürümüz Hakan YÜKSEL, Yatırım, İnşaat ve İşletmeler Şube Müdürümüz Gökhan SÖYLEMEZ ve İlçe Müdürümüz İsmail KESKİN ile birlikte Gökçebey İlçesinde yapılacak olan tesislerimiz ile ilgili incelemelerde bulundular..

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER