HAVUZ GÜVENLİĞİ VE CANKURTARAN GÖREVLİSİ BAŞVURU TARİHLERİ GÜNCELLENDİ

  İlimizde Yüzme branşında görevlendirilmek üzere Havuz Güvenliği ve Suda Canlı Kalma Teknikleri (Cankurtaran) görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI BAŞLIYOOOOR!

  Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak çocuk ve gençlerimizi spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı sağlamak ve toplumda spor kültürünün oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla il ve ilçelerimizde tüm yıl boyunca devam eden GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okullarının açılışı her yıl 29 Haziran tarihinde yapılmaktadır. Bu yıl 29 Haziran tarihinin hafta sonuna denk gelmesi sebebiyle GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okullarının açılışı 27 Haziran 2024 Perşembe Günü saat 11.00’da Fener Spor Kompleksimizde yapılacaktır.

  Haberi Oku

  11 - 17 MAYIS 2024 HAFTALIK PROGRAM

  11 - 17 Mayıs 2024 Haftalık Programına Buradan Ulaşabilirsiniz.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI PLANLAMA TOPLANTISI

  İl Müdürümüz öncülüğünde; hizmet ve şube müdürlerimiz ile antrenörlerimiz bir araya gelerek, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle yapılacak olan programlarda herhangi bir aksaklığa mahal vermemek adına koordine toplantısı İl Müdürlüğümüz konferans salonunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  HIDRELLEZ KUTLAMALARI BAŞLASIN

  Bülent Ecevit Üniversitesi’nce düzenlenen “Hıdrellez Bahar Bayramı” kutlamalarında Gençlik Merkezi olarak etkinliklerimizle yer aldık ve gençlerle eğlenceli bir gün geçirdik.

  Haberi Oku

  GENÇLERİMİZ İÇİN HER YERDEYİZ !

  İlimizde bu yıl 2.'si düzenlenen Zonguldak Genel Ticaret Fuarı’nda "Gençlik" ve "Spor" olarak yerimizi aldık.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI PROGRAMLAMA TOPLANTISI

  İl Müdürümüz öncülüğünde hizmet, şube, ilçe ve gençlik merkezi müdürlerimiz bir araya gelerek 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası münasebetiyle yapılacak olan programlar planlandı.

  Haberi Oku

  POMEM HAZIRLIK KURSLARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

  İl Müdürlüğümüz bünyesinde hafta içi Çarşamba ve Cuma Günleri 20.00-21.00 saatleri arasında Fener Spor Kompleksimizde POMEM sınavına hazırlanan gençlerimiz için ücretsiz hazırlık kursları devam etmektedir.

  Haberi Oku

  03 - 10 MAYIS 2024 HAFTALIK PROGRAM

  03 - 10 Mayıs 2024 Haftalık Programına Buradan Ulaşabilirsiniz

  Haberi Oku

  ÇİZGİ VE GÖZLEMCİ HAKEM KURSU

  Türkiye Tenis Federasyonu programı kapsamında 25 - 26 Mayıs 2024 tarihleri arasında "Çizgi ve Gözlemci Hakem Kursu" açılması planlanmaktadır.

  Haberi Oku

  BİLARDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

  2023-2024 sezonu okullar arası Bilardo Gençler İl Birinciliği müsabakaları Fener Spor Kompleksinde gerçekleştirilmiştir.

  Haberi Oku

  MİNİKLER GÖZ KAMAŞTIRDI

  💫 2023-2024 sezonu okullar arası Cimnastik Minik ve Küçükler İl Birinciliği müsabakaları Site Spor Salonunda gerçekleştirilmiştir. Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporcularımız 👇🏼 Küçükler 1. Özel Zonguldak Bahçeşehir Koleji 2. Gökçebey O.O. Minik - A Kızlar 1. Fener İ.O. 2. Kdz. Ereğli Ted Koleji 3. Kdz. Ereğli Kavaklık İ.O. 4. Atatürk İ.O. Minik - A Erkek 1. Kdz. Ereğli Ted Koleji 2. Zonguldak Bahçelievler İ.O. 💫 Katılan tüm sporcularımıza teşekkür eder, İlimizi gruplarda temsil edecek olan takımlarımıza başarılar dileriz. 👏👏

  Haberi Oku

  ATLETİZM KÜÇÜK VE YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI

  28 - 29 Mart tarihleri arasında İlimiz Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda gerçekleştirilen Atletizm Küçük ve Yıldızlar Grup Müsabakaları 14 İlden yaklaşık 565 sporcunun katılımı ve kıyasıya mücadele ile ilk gününü tamamladı.

  Haberi Oku

  ATLETİZM KÜÇÜK VE YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI

  28 - 29 Mart tarihleri arasında İlimiz Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda gerçekleştirilecek Atletizm Küçük ve Yıldızlar Grup Müsabakaları teknik toplantısı İl Müdürlüğümüz konferans salonunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  16 - 22 MART 2024 HAFTALIK PROGRAM

  16 - 22 Mart 2024 tarihleri arasındaki haftalık programa buradan ulaşabilirsiniz.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER