Maç Sonuçları

JUDO 

GENÇ KIZLAR

1. Hatice Sıla TEKİR - 44 KG - Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi
1. Elif Nas BOSTANCI - 70 KG - Mehmet Çelikel Lisesi
2. Tuana ERKE - 70 KG - Zonguldak Fen Lisesi
3. Sena ÇAVUŞ - 70 KG - Erdemir Anadolu Lisesi 1. Berfunur GÜNEY - 70 KG(+) - Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2. Cemre KIRTAY - 70 KG(+) - Kilimli Spor Lisesi GENÇ ERKEKLER

1. Mustafa YILMAZ - 60 KG - Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1. Celal ÇAKIR - 66 KG - Kilimli Spor Lisesi
1. Taner Yiğithan ÇAĞLI - 73 KG - Mehmet Çelikel Lisesi
1. Utkucan ERDOĞAN - 81 KG - Kilimli atatürk Anadolu Lisesi 1. Bora İPÇİOĞLU - 90KG(+) - Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi KÜÇÜKLER 1. Ela HANCI  - 36 KG 1. Almina MUMCU - 40 KG 2. Tuğba AKYEL - 40 KG 1. Yazgı ÖZTÜRK - 44 KG 2. Asude GÜLGEÇ - 44 KG 1. Musab PÜRER  - 34 KG 1. İsmail YILDIRIM - 46 KG 1. Efe AYDIN - 55 KG 1. ARDA KÜÇÜKKAYA - +60 KG YILDIZLAR
1. GİZEM AKSU - 48 KG 1. SEMANUR GÜMÜŞTAŞ - 52 KG 1. AYLİN ÇAPRİ - 57 KG  1. DİLARA ULAMA - 63 KG  1. ELİF EKMEKÇİ - +63 KG  1. EMİR SAVAŞ - 46 KG 1. TOLGA TOPALAHMETOĞLU - 66 KG

KROS 

YILDIZ KIZLAR

1. Ormanlı Ortaokulu
2. Ereğli Turgut Reis Ortaokulu
3. Devrek Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu
4. Alaplı Kasımlı Ortaokulu


YILDIZ KIZLAR (FERDİ)

1. Habibe SEVİM - Ormanlı Ortaokulu
2. Esmanur TEKE - Ormanlı Ortaokulu
3. Ceyda DEMİRER - Ereğli Turgut Reis Ortaokulu
4. Elif İnci ÖZCAN - Barbaros Kutlutaş Ortaokulu 


YILDIZ ERKEKLER

1. Alaplı Kasımlı Ortaokulu
2. Ereğli Turgut Reis Ortaokulu
3. Arslan Zeki Demirci Ortaokulu
4. Kilimli İmam Hatip Ortaokulu


YILDIZ ERKEKLER (FERDİ)

1. Şaban DUMAN - Alaplı Kasımlı Ortaokulu
2.  Samet SARI - Alaplı Kasımlı Ortaokulu
3. Kerem GÜNDÜZ - Arslan Zeki Demirci Ortaokulu
4. Kaan SEYHAN - Arslan Zeki Demirci Ortaokulu

GENÇ KIZLAR - A -

1. Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi
2. Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi
3. Alaplı İ.M.K.B. Anadolu Lisesi
4. Alaplı İ.M.K.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


GENÇ KIZLAR - A - (FERDİ)

1. Yasemin ORUÇOĞLU - Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi
2. Sıla TAŞÇI - Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi
3. Nejla ONAY - Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi
4. Tuana YILMAZ - Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi


GENÇ KIZLAR - B - (FERDİ)

1. Yeliz AKARCA - Devrek Anadolu Lisesi
2. Esra KANKA - Devrek Anadolu Lisesi
3. Seray AÇIKGÖZ - Alaplı İ.M.K.B. Anadolu Lisesi
4. Sümeyye DELİHACI - Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi


GENÇ ERKEKLER - A - 

1. Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2. Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Ereğli Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4. Alaplı İ.M.K.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


GENÇ ERKEKLER - A - (FERDİ)

1. Serhat KOÇAKLI - Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2. İbrahim KARAKUŞ - Ereğli Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Göktuğ AKTAŞ - Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4. Muhammet Alli YILMAZ - Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 


GENÇ ERKEKLER - B - (FERDİ)

1. Emre ŞEN - Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
2. Osman YENİLMEZ - Alaplı İ.M.K.B. Anadolu Lisesi
3. Mustafa Alper BİLİR - Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
4. Yasin Emre YILMAZ - Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi



MASA TENİSİ

GENÇ KIZLAR - A - 

1. Özel Final Temel Lisesi
2. Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi
3. Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi
4. Alaplı İ.M.K.B. Anadolu Lisesi 



GENÇ ERKEK - A - 

1. Özel Final Temel Lisesi
2. Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi 
3. Alaplı İ.M.K.B. Anadolu Lisesi 
4. Atatürk Anadolu Lisesi


HENTBOL

GENÇ ERKEK

1. Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2. Kozlu Anadolu Lisesi
3. Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 

GENÇ KIZLAR

1. Kozlu Anadolu Lisesi
2. Devrek Anadolu Lisesi
3. Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi
4. Ereğli İ.M.K.B. Atatürk Anadolu Lisesi 

YILDIZ KIZ

1. Ereğli Kepez İzmirlioğulları Ortaokulu
2. Devrek Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu
3. Karaman Amele Birliği Ortaokulu
4. Kilimli Cumhuriyet Ortaokulu


YILDIZ ERKEK

1.  Kozlu Ortaokulu 
FUTBOL

GENÇ ERKEK

1. Fener Anadolu Lisesi
2. Zonguldak M.T.A.L.
3. Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
4. Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesi  

GENÇ KIZ

1. Ereğli Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


YILDIZ KIZ 

1. Ereğli Çayırlı Yüksel Balcı Ortaokulu  2. Ereğli Atatürk Ortaokulu 3. Ereğli Kepez İzmirlioğulları Ortaokulu 4. Ereğli Gülüç Vesile Dikmen Ortaokulu

BASKETBOL 

GENÇ ERKEK - A -

1. Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi
2. Özel Fark Sınav Temel Lisesi
3. Fener Anadolu Lisesi
4. Özel Kdz. Ereğli Doğa Fen Lisesi


GENÇ KIZ -A-

1. Ereğli İbrahim Süheyla İzmirli Fen Lisesi
2. Ereğli İMKB Atatürk Anadolu Lisesi
3. Ereğli Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi
4. Ereğli Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi 


YILDIZ ERKEK

1. İbrahim Fikri AnılOrta Okulu
2. Ereğli Cumhuriyet Ortaokulu
3. TED Zonguldak Koleji Vakfı Özel Ortaokulu
4. TED K.Eredğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 


YILDIZ KIZ

1. Ereğli Cumhuriyet Ortaokulu
2. Ereğli Özel Kdz. Ereğli Doğa Ortaokulu
3. Kozlu Vali Tevfik Başakar Ortaokulu
4. Ereğli Kışla Mahmut Likoğlu Ortaokulu 

TENİS

GENÇ KIZLAR

1. Zonguldak Fen Lisesi
2. Zonguldak İ.M.K.B. Anadolu Lisesi
3. Filyos Melek ve Ahmet Şanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi
4. Zonguldak Mehmet Çelikel Anadolu Lisesi


GENÇ ERKEKLER

1. Zonguldak Fatih Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu
2. Zonguldak Fen Lisesi 

DART

YILDIZ KIZLAR

1. Ereğli Ormanlı Ortaokulu
2. Ereğli Şehit Madenciler Ortaokulu
3. Devrek Özbağı Ortaokulu
4. Yeşiltepe Teoman Papila Ortaokulu 

TAEKWONDO

YILDIZ ERKEK

1. Ali Boran KOÇ - Gelik Ayiçi 100. O.O
1. Yasin AÇIKGÖZ - Cumhuriyet O.O.
1. Mustafa Kemal GÜNAY - Cumhuriyet O.O.
1. Erim Satılmış KİRAZ - Başöğretmen Şükrü Yavuz O.O.
1. Muhammet Mustafa TEMEL - Kışla Mahmut Likoğlu O.O.
1. Arda ŞENTÜRK - Işıkveren O.O. 1. Tunahan AYDEMİR - Bakacakkadı Durmuş Demirel O.O. 1. Cem DABAN - Alaplı Merkez O.O. 1. Ekrem AZAK - Cumhuriyet O.O. 2. Tuğberk Rasim ŞAHİN - Cumhuriyet O.O. 2. Tuğberk GENÇ - Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel O.O. 2. Ali ÇARŞANBA - Işıkveren O.O. 2. Sıraç KAHVECİ - Atatürk O.O. 2. Mustafa KOÇ - Gelik Ayiçi 100. Yıl O.O. 2. Buğra Yiğit EŞME - Kozlu O.O. 2. Ali Osman AKKUZU - Nebioğlu O.O. 2. Berat ALTUNKAYA - Mimar Sinan O.O. 3. Yağız Ege TOSUN - Cumhuriyet O.O. 3. Enis ATLI - Işıkverek O.O. 3. Emirhan MADEN - Nebioğlu O.O. 3. Berkant MORCU - Cumhuriyet O.O. 3. Baran KÖSE - Gazi O.O. 3. Ömer Emin SARI - Cumhuriyet O.O. 3. Berkay ŞIK - Nebioğlu O.O. 3. Serhat ARI - Mimar Sinan O.O.

YILDIZ KIZ

1. Hazal MEŞEN - Kozlu O.O.
1. Yağmur Zeynep BOZKURT - Turgut Reis O.O.
1.  İlayda BEKAR - Kilimli Cumhuriyet O.O.
1. Özge ÖZCÜ - İbrahim Fikri Anıl O.O.
1. Ceren ERMİŞ - Işıkveren O.O.
1. Burçak ÇOBANOĞLU - Atatürk O.O.
1. Sıla Nur YÜCESAN - Gülüç Vesile Dikmen O.O. 1. Meltem ŞAHİN - Cumhuriyet O.O. 1. Livanur TİRYAKİOĞLU - Mimar Sinan O.O. 2. Almina YİĞİT - Barbaros Kutlutaş O.O. 2. Dilara BARUT - Nebioğlu O.O. 2. Sude ÖZAY - Cumhuriyet O.O. 2. Aleyna BURSALI - Gülüç Vesile Dikmen O.O. 2. Sude Naz GÜLLÜ - Alaplı TOKİ Okçular O.O. 2. Elif Sena SEZER - Gazi O.O. 2. Ceran Fatma YILDIZ - Merih Şuğle O.O. 2. İrem BARUT - Nebioğlu O.O. 3. Mina Naz ÇELİK - Barbaros Kutlutaş O.O. 3. Cemre CAN - Alaplı TOKİ Okçular O.O. 3. Medine USLU - Kışla Mahmut Likoğlu O.O. 3. Zeynep Şimal BAYRAK - Barbaros Kutlutaş O.O. 3. Şevval ÖZER - Cumhuriyet O.O. 3. Nisa BOZOĞLU - Kepez İzmirlioğulları O.O. 3. Sude BAYRAKLI - Yayla O.O. 3. Ekin EŞME - Kozlu O.O. 3. Naide Melek DEMİR - Yeşiltepe Teoman Papila O.O. 3. Sude Zehra UÇAR - Alaplı Merkez O.O. 3. Sıla KÖRNÖŞ - Gelik Ayiçi 100. Yıl O.O. 3. Begüm KARA - Gazi Mustafa Kemal O.O. 3. Nesil ÇOBANOĞLU - Alaplı Merkez O.O. GENÇ ERKEK 1. Batuhan YILDIRIM - Kilimli Spor Lisesi (48 KG) 1. Melih Musa ERDOĞAN - Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (55 KG) 2. Enes ALDEMİR - Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3. Emirhan KAYIK - Erdemir Anadolu Lisesi 3. Ahmet Furkan SATAN - Fener Anadolu Lisesi 1. Fatih ŞALVARCIOĞLU - Özel Zonguldak Final Temel Lisesi (59 KG) 2. Emirhan MUTLU - Ereğli İMKB Atatürk Anadolu Lisesi 3. Doğuş DEMİRO - Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3. Furkan ARSLAN - Hatice Erdem MEsleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1. Tuğra Ali ÇAKICI - Kilimli Spor Lisesi (63 KG) 1. Fatih YAVUZYILMAZ - Erdemir Anaolu Lisesi (68 KG) 2. Mustafa KOÇ - Kilimli spor Lisesi 3. Tamer İNCİ - Mehmet Çelikel Lisesi 1. Mustafa Talat DOĞANCI - Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi (73 KG) 2. Emirhan KARADUMAN - Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi 1. Hüseyin Ulaş GÜÇ - Fener Anadolu Lisesi (78 KG) 1. Kaan ŞİRİN - Zonguldak Özel Uğur Temel Lisesi (78 KG+) GENÇ KIZ 1. Esra BAYRAK - Özel Kdz. Ereğli Doğa Fen Lisesi (42 KG) 2. Ümmühan KOCAOĞLU - Erdemir Anadolu Lisesi 1. Şevval BAYRAK - Özel Kdz. Ereğli Doğa Fen Lisesi (44 KG) 2. Ceylin SARIAYDIN - Kilimli Spor Lisesi 1. Rabia BOZKURT - Kdz. Ereğli Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi (46 KG) 2. Esmanur DURMAZ - Kilimli Spor Lisesi 3. Yağmur İPEKDAL - Kilimli Anadolu Lisesi 1. Elçin İLİK - Uzunmehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (49 KG) 2. Nermin Büşra ÇOBAN - Özel Fark Sınav Temel Lisesi 3. Peyrüze TOPAL - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi 3. Deniz TOKAT - Erdemir Anadolu Lisesi 1. Zeynep Sıla AY - Erdemir Anadolu Lisesi (52 KG) 2. Ayşe Nur ALDIRMAZ - Kdz. Ereğli Ormanlı Çok Programlı Lise 1. Berna Nur ATEŞ - Ereğli İMKB Atatürk Anadolu Lisesi (55KG) 1. Yağmur KARAKAYIŞ - Kozlu Anadolu Lisesi (59 KG) 1. Sennur KANCA - Ereğli Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi (63 KG) 1. Tuanna KESKİN - Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi (68 KG) 1. Zeynep AKCA - Çaycuma Şehit Aydın Berber Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (68 KG+) 2. İrem AYDINLI - Mehmet Çelikel Lisesi 3. Pınar BORA - Atatürk Anadolu Lisesi 3. Merve CEBECİ - Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi
KICK BOKS

LIGHT CONTACT KATEGORİSİ
GENÇ B ERKEK 1. Recep SEVİM  - Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi (63 KG)
GENÇ B KIZ 1. İlknur KABUK -  Erdemir Anadolu Lisesi (55 KG)
POINT FIGHTING KATEGORİSİ
GENÇ B KIZ 1. İlayda KARA  - Atatürk Anadolu Lisesi (65 KG)
YILDIZ ERKEK 1. Miraç ERTAN - Yayla Ortaokulu (47 KG)
KÜÇÜK ERKEK 1. Ahmet Efe ARSLAN - Esenköy 15 Temmuz Ortaokulu (40 KG) KÜÇÜK KIZ
1. Yaren BAYRAM - Şehit Yusuf Yelkenci İmam Hatip Ortaokulu (44 KG)
BOKS

GENÇ (A) ERKEKLER 1. Emircan GÜÇLÜMEN - Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi (46 - 49 KG) 1. Serhat GÜNGÖRMEZ - Zonguldak Kilimli Spor Lisesi (52 KG) 1. İbrahim KARAKUŞ - Hatice Erdem MEsleki ve Teknik Anadolu Lisesi (56 KG) 2. Serdar GÜNEY - Zonguldak İMKB Anadolu Lisesi 1. Hakan MUMCU - Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi (60 KG) 2. Eıdımohammad NOURZEHI - Fener Anadolu Lisesi 1. Sabri KUĞU - Zonguldak Kilimli Spor Lisesi (64 KG) 2. Sayed Yousuf SHAHI - Zonguldak Mesleki Eğitim Merkezi 3. Eren TEMEL - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi 1. Güray Kürşat SEFERTAŞ - Özel Zonguldak Final Temel Lisesi (69 KG) 1. Murat Can DURMUŞ - Zonguldak Mesleki Eğitim Merkezi (75 KG) 2. Mert MARAZ - Fener Anadolu Lisesi 1. Doğu Kaan YALLI - Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (81 KG) 2. Mehmet Eren BOSKURT - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi 1. Yavuz KARGİDAN - Özel Zonguldak Final Temel Lisesi (91+ KG) GENÇ (B) ERKEKLER 1. Muhammet Ali KOCAASLAN - Zonguldak Kilimli Spor Lisesi (48 KG) 1. Polat BAKAÇ - Zonguldak Mesleki Eğitim Merkezi (52 KG) 1. Hamit Berat KAYA - Fener Anadolu Lisesi (57 KG) 1. Tunahan AKSU - Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi (60 KG) 2. Sefa AYTEKİN - Fener Anadolu Lisesi 1. Musa MARAZ - Fener Anadolu Lisesi (80+ KG)
 
BADMİNTON

GENÇ ERKEK 1. Kilimli Spor Lisesi 2. Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi 3. Ereğli Güneşli Çok Programlı Anadolu Lisesi GENÇ KIZ 1. Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi 2. Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi 3. Ereğli Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi 4. Alaplı İMKB Anadolu Lisesi
DART
YILDIZ ERKEK 1. Ereğli Ormanlı O.O. 2. Ereğli Şehit MAdenciler O.O. 3. Ereğli Atatürk O.O. 4. Devrek Özbağı O.O. GENÇ ERKEK 1. Zonguldak Fen Lisesi 2. Ereğli Güneşli Çok Programlı Anadolu Lisesi 3. Atatürk Anadolu Lisesi 4. Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi GENÇ KIZ 1. Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2. Kozlu Anadolu Lisesi 3. Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi 4. Kilimli Spor Lisesi
KARATE (KUMİTE)


GENÇ ERKEK

1. Eren ÇİL - Özel Alaplı Bahçeşehir Koleji (62KG)
2. Mustafa DADANDI - Karaelmas MEsleki ve Teknik Anadolu Lisesi (74KG)


GENÇ KIZ

1. Nisa URU - Fen Lisesi(64KG)

MASA TENİSİ


YILDIZ ERKEK

1. Yayla O.O.
2. Turgut Reis O.O.
3. 75. Yıl Cumhuriyet O.O.
4.  Saltukova Gazi O.O.


VOLEYBOL


YILDIZ ERKEK

1. Ereğli Doğa Ortaokulu
2. Ereğli Turgut Reis Ortaokulu
3. Ereğli Armutçuk Ortaokulu
4. Ereğli Kızılcapınar Ortaokulu 

YILDIZ KIZ

1. Çaycuma Barabaros Kutlutaş Ortaokulu
2. Çaycuma Mimar Sinan Ortaokulu
3. Ereğli Cumhurbaşşkanı Süleyman Demirel Ortaokulu
4. Alaplı Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 


GENÇ ERKEK

1. Ereğli İbrahim Süheyla ?İzmirli Fen Lisesi
2. Ereğli Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Alaplı Özel Bahçeşehir Koleji
4. Mehmet Çelikel Lisesi

GENÇ KIZ

1. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
2. Kozlu Anadolu Lisesi
3. Kdz. Ereğli Özel Doğa Fen Lisesi
4. Fen Lisesi 

ORYANTRİNG

GENÇ ERKEK - A

1. Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi
2. Çaycuma TSO Fen Lisesi 
3. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
4. Kdz. Ereğli TED Koleji

GENÇ KIZ - A

1. Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
2. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
3. Çaycuma TSO Fen Lisesi 
4. Zonguldak Fen Lisesi 


GENÇ ERKEK - B

1. Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
2. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
3. Zonguldak Fen Lisesi 


GENÇ KIZ - B

1. Zonguldak Fen Lisesi 
2. Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi
3. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 


FERDİ

GENÇ ERKEK - A 

1. Yusuf EREN ERİKCİ - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
2. Kenan BAŞYİĞİT - Çaycuma TSO Fen Lisesi 
3. Tolga BABALIK - Zonguldak Fen Lisesi 
4. Ertan AKÇAY - Çaycuma TSO Fen Lisesi 
5. Emre ŞEN - Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 


GENÇ KIZ - A

1. Sude AKMANTAR - Çaycuma TSO Fen Lisesi 
2. Evin BAL - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
3. Doğa Yağmur ACAR - Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
4. Sude İlayda ÖZKARA - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
5. Ekin Doğa SÜTÇÜ - Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 

GENÇ ERKEK - B

1. Yusuf ILGIN Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
2. Metehan ÇİMEN - Zonguldak Fen Lisesi 
3. Ahmet ÖZTÜRK - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
4. Ömer Faruk TURHAN - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
5. Semih SARAÇ - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 


GENÇ KIZ - B

1. Aslı ABİR - Zonguldak Fen Lisesi 
2. Ceyda KARACI - Zonguldak Fen Lisesi 
3. Sıla İdal ARABACI - Zonguldak Fen Lisesi 
4. Simay YETEN - Zonguldak Fen Lisesi 
5. Rümeysa YEŞİLKURT - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 

SERBEST GÜREŞ


 GENÇ ERKEK

1. Ada Baran KOÇAK - Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesi (41 - 45 KG)
2. Mehmet Ali DUMAN - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (41 - 45 KG)
1. Beytullah ULUDAĞ - Alaplı Anadolu Lisesi (48 KG)
2. Mehmetcan ÖZTÜRK - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (48 KG)
1. Caner BAYSAL - Alaplı Anadolu Lisesi (51 KG)
2. Ramazan Emre ER - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (51 KG)
3. Ömer AYHAN - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (51 KG)
1. Kerim KOÇ - Alaplı Anadolu Lisesi (55 KG)
2. Veysel Karani KAYA - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (55 KG)
1. Kerem İLİK - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi (60 KG)
2. Cem AYHAN - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (60 KG)
3. Onur DİNÇSOY - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (60 KG)
1. Kaan YÜKSEL - Alaplı Anadolu Lisesi (65 KG)
2. Cem SARCAN - Alaplı İMKB Atatürk Anadolu Lisesi (65 KG)
3. Emircan SEZER - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (65 KG)
1. Bedirhan KÖSEOĞLU - Ereğli Teknik ve Endüstri MEslek Lisesi (71 KG)
2. Kadir YÜKSEL - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (71 KG)
3. Kazım ARSLANOĞLU - Alaplı Anadolu Lisesi (71 KG)
1. Fatih Volkan KARAMAN - Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (80 KG)
2. Emirhan GEZER  - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (80 KG)
3. Bayram KOÇDEMİR - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (80 KG)
1. Mert Can YAMAN - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (92 - 110 KG)


GREKO-ROMEN GÜREŞ 

GENÇ ERKEK

1. Umut ÇELİK - Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi (51 KG)
1. Bilal Taha DEMİREL - Erdemir Anadolu Lisesi (55 KG)
1. Hüseyin Efe YAĞBASAN - Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi (60 KG)
2. Halid PADİŞAH - Kilimli Anadolu Lisesi (60 KG)
1. Fatih Taha DEMİRKÖSE - Fener Anadolu Lisesi (65 KG)
1. Sercan AŞIK - Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi (71 KG)
1. Miraç DEMİRCİ - Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi (80 KG)
1. Miraç Aliekber BİNA - Özel Fark Sınav Temel Lisesi (92 - 110 KG)


YILDIZLAR



SERBEST GÜREŞ

1. EMİRCAN COŞKUN 34-38 KG 
2. OĞUZCAN TEMUR
3. ÖZGÜR CEYHAN
3. UMUT ACAR
1. HALİT KAYA - 41 KG 
2. DOĞUKAN SAYDAM
1. TALHA ÖZMEN - 44 KG 
1. ABDULLAH ESKİ - 48 KG 
2. MERT UÇAR
3. ÖMER TURPÇU
1. ENSAR YILMAZ - 52 KG 
1. AHMET DEMİRAY - 57 KG 
1. ENSAR ATAR - 62 KG 
1. EMRE ÜZMEZ - 68 KG 
2. BORA TAN
1. YUSUF BERBERKAYAR - 75 KG 
2. SÜLEYMAN YILMAZ
3. İSMAİL TALHA DUYSAR
1. SEMİH KARAKAŞ - 85 KG 
2. MELİH ÖZTÜRK
1. FAHRİ ULUKAYA
100 KG 

GREKO-ROMEN GÜREŞ

1. AHMET DEMİRKÖSE 52 KG 
1. M. MİRAÇ ALACA - 85 KG


FUTSAL

GENÇ KIZ

1.
Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi  2. Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi  3. Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi  4. Kilimli Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEK 

1. Ereğli Özel Final Temel Lisesi
2. Kozlu Anadolu Lisesi
3. Çaycuma Tso Fen Lisesi
4. Özel Fark Sınav Temel Lisesi

ATLETİZM

GENÇ KIZ - A

1. Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
2. Kozlu Anadolu Lisesi
3. Yayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4. Kilimli Spor Lisesi


GENÇ ERKEK - A

1. Fener Anadolu Lisesi
2. Kilimli Spor Lisesi
3. Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi
4. Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


BİLEK GÜREŞİ

YILDIZ KIZ (SAĞ KOL - SOL KOL)

1. Tuana ÇELİK - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız İmam Hatip Ortaokulu (65 KG+)
1. Elifnur ÇELEBİ Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız İmam Hatip Lisesi (65 KG)
1. Berru Naz GÜNTEPE Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız İmam Hatip Lisesi (60 KG)
1. Hazal TOPAL Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız İmam Hatip Ortaokulu (55 KG)
1. İlayda ÇAKIR Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız İmam Hatip Lisesi (50 KG)


GENÇ KIZ - A (SAĞ KOL)


1. İlayda TURAN - Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (50 KG)
2. Şevval Buse ÇİVİLİ - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1. Gizem KURT Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (55 KG)
1. Şevval AYDIN Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (70 KG)
1. Hayriye SEÇGİN - Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (60 KG)
2. Cemre TEMİZEL Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 


GENÇ KIZ - A (SOL KOL)


1. Şevval Buse ÇİVİLİ Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (50 KG)
1. Şevval AYDIN - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (70 KG)
1. Cemre TEMİZEL - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (60 KG)
1. Gizem KURT - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (55 KG)


GENÇ KIZ - B (SOL KOL)


1. Sudenaz KURT - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (60 KG)
2. İlayda DANIŞMAZ - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Beyza KOCAPINAR - Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
1. Ela KAZANCI Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (65 KG+)
2. Sıla Naz KARAKAVUZ Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
3. Habibe Nur ERYİĞİT - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
1. Tuana ÇAKMAKLI - Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi (65 KG) 2. Rüya LAFCI - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1. Elanur SOYLU - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (50 KG) 1. Zerda KABUK - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (55 KG) 2. Elif KAPLAN - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 3. Sevim GİDEROĞLU - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 4. Sude YILDIZ - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  


GENÇ KIZ - B (SAĞ KOL)


1. Sudenaz KURT Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (60 KG) 2. Beyza KOCAPINAR - Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 3. İlayda DANIŞMAZ - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1. Tuana ÇAKMAKLI - Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi (65 KG) 2. Rüya LAFCI - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1. Ümmü GECEK - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (55 KG) 2. Zerda KABUK - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 3. Elif KAPLAN - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 4. Sude YILDIZ - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 1. Elanur SOYLU - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (50 KG) 1. Ela KAZANCI - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (65 KG+) 2. Sıla Naz KARAKAVUZ - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 3. Habibe Nur ERYİĞİT - Zonguldak Şehit Prf. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi



YILDIZ ERKEK (SAĞ KOL - SOL KOL)


1. Mehmet Sabri ARSLAN - Vali Tevfik Başakar Ortaokulu (60 KG)



GENÇ ERKEK - B (SAĞ KOL)


1. Yağız SAYDAM - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (45 KG)
1. Muhammet KARA - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (55 KG)
1. Mustafa Furkan SARIKAŞ - Şehit Gökhan Esen Anadolu İmam Hatip Lisesi (60 KG)
2. Gökdeniz CENGİZ - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
3. Berkay TIĞLI - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi 
4. Kenan AKSOY - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
1. Akıncan USLU - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (65 KG)
2. İbrahim UYMAZ - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 
1. Burak Hasan ERDOĞAN - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (75 KG)
1. Mert Can USLU - Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (75 KG+)
2. Serhat KÖKSAL - Şehit Gökhan Esen Anadolu İmam Hatip Lisesi
3. Yusuf YAMAN - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi




GENÇ ERKEK - B (SOL KOL)


1. Yağız SAYDAM - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (45 KG)
1. Muhammet KARA - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (55 KG)
1. Gökdeniz CENGİZ - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (60 KG)
2. Kenan AKSOY - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
1. Akıncan USLU - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (65 KG)
2. İbrahim UYMAZ - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 
1. Burak Hasan ERDOĞAN - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (75 KG)
1.  Mert Can USLU - Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (75 KG+)
2. Ahmed Faruk KARA - Şehit Gökhan Esen Anadolu İmam Hatip Lisesi 
3. Yusuf YAMAN - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi 



GENÇ ERKEK - A (SAĞ KOL)


1. Muratcan CİNEL - Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (55 KG)
2. Eren Can PARLAK - Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
1. Devrim Can ATEŞ - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (60 KG)
2. Abdullah Kadir DEMİRCİ - Şehit Gökhan Esen Anadolu İmam Hatip Lisesi 
1. Fatih BAHAR - Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (65 KG)
2. Yasin ÇELİK - Çaycuma MEsleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
3. Şevket ÇİMEN - Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi 
1. Selim YILMAZ - Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi (70 KG)
2. Kürşad ARSLAN - Çaycuma Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
3. Ahmet Taha GÜLHAN - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
4. Emre KAYA - Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
5. Eray EGE - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1. Taner KESKİN - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (75 KG)
2. Emre KÖROĞLU - Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
3. Bilal EREN - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 
1. Ahmet Talha ŞEN - Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi (80 KG+) 2. Zefer ESEN - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 
3. Harun CEYLAN - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


GENÇLER - A (SOL KOL)


1. Emre BAHADIR - Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (55 KG)
1. Devrim Can ATEŞ - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (60 KG)
1. Yasin ÇELİK - Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (65 KG)
2. Özgür ÖZSOY - Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi 
3. Şevket ÇİMEN - Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi 
1. Kürşad ARSLAN - Çaycuma Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (70 KG)
2. Ahmet Taha GÜLHAN - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Eray EGE - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1. Emre KÖROĞLU - Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (75 KG)
2. Taner KESKİN - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi
3. Bilal EREN - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
1. Yunuscan YANIK - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (80 KG)
2. Zefer ESEN - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
3. Harun CEYLAN - Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 

HALK OYUNLARI 

GENÇ - A (KARMA)

1. Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi

MİNİK - A (KARMA)

1. Kozlu Kocatepe İlkokulu

YILDIZLAR (KARMA)

1. Ereğli Cumhuriyet Orta Okulu 

 


HOKEY

YILDIZ KIZLAR

1. Yayla Ortaokulu
2. Kozlu Alparslan Ortaokulu
3. Sipahiler Ortaokulu
4. Şehit Prof.İlhan Varank Kız İ.H. Ortaokulu


YILDIZ ERKEKLER

1. Sipahiler Ortaokulu
2. Kozlu Alparslan Ortaokulu