Maç Sonuçları

JUDO 

GENÇ KIZLAR

1. Hatice Sıla TEKİR - 44 KG - Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi
1. Elif Nas BOSTANCI - 70 KG - Mehmet Çelikel Lisesi
2. Tuana ERKE - 70 KG - Zonguldak Fen Lisesi
3. Sena ÇAVUŞ - 70 KG - Erdemir Anadolu Lisesi 1. Berfunur GÜNEY - 70 KG(+) - Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2. Cemre KIRTAY - 70 KG(+) - Kilimli Spor Lisesi GENÇ ERKEKLER

1. Mustafa YILMAZ - 60 KG - Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1. Celal ÇAKIR - 66 KG - Kilimli Spor Lisesi
1. Taner Yiğithan ÇAĞLI - 73 KG - Mehmet Çelikel Lisesi
1. Utkucan ERDOĞAN - 81 KG - Kilimli atatürk Anadolu Lisesi 1. Bora İPÇİOĞLU - 90KG(+) - Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

KROS 

YILDIZ KIZLAR

1. Ormanlı Ortaokulu
2. Ereğli Turgut Reis Ortaokulu
3. Devrek Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu
4. Alaplı Kasımlı Ortaokulu


YILDIZ KIZLAR (FERDİ)

1. Habibe SEVİM - Ormanlı Ortaokulu
2. Esmanur TEKE - Ormanlı Ortaokulu
3. Ceyda DEMİRER - Ereğli Turgut Reis Ortaokulu
4. Elif İnci ÖZCAN - Barbaros Kutlutaş Ortaokulu 


YILDIZ ERKEKLER

1. Alaplı Kasımlı Ortaokulu
2. Ereğli Turgut Reis Ortaokulu
3. Arslan Zeki Demirci Ortaokulu
4. Kilimli İmam Hatip Ortaokulu


YILDIZ ERKEKLER (FERDİ)

1. Şaban DUMAN - Alaplı Kasımlı Ortaokulu
2.  Samet SARI - Alaplı Kasımlı Ortaokulu
3. Kerem GÜNDÜZ - Arslan Zeki Demirci Ortaokulu
4. Kaan SEYHAN - Arslan Zeki Demirci Ortaokulu

GENÇ KIZLAR - A -

1. Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi
2. Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi
3. Alaplı İ.M.K.B. Anadolu Lisesi
4. Alaplı İ.M.K.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


GENÇ KIZLAR - A - (FERDİ)

1. Yasemin ORUÇOĞLU - Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi
2. Sıla TAŞÇI - Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi
3. Nejla ONAY - Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi
4. Tuana YILMAZ - Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi


GENÇ KIZLAR - B - (FERDİ)

1. Yeliz AKARCA - Devrek Anadolu Lisesi
2. Esra KANKA - Devrek Anadolu Lisesi
3. Seray AÇIKGÖZ - Alaplı İ.M.K.B. Anadolu Lisesi
4. Sümeyye DELİHACI - Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi


GENÇ ERKEKLER - A - 

1. Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2. Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Ereğli Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4. Alaplı İ.M.K.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


GENÇ ERKEKLER - A - (FERDİ)

1. Serhat KOÇAKLI - Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2. İbrahim KARAKUŞ - Ereğli Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Göktuğ AKTAŞ - Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4. Muhammet Alli YILMAZ - Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 


GENÇ ERKEKLER - B - (FERDİ)

1. Emre ŞEN - Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
2. Osman YENİLMEZ - Alaplı İ.M.K.B. Anadolu Lisesi
3. Mustafa Alper BİLİR - Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
4. Yasin Emre YILMAZ - Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi



MASA TENİSİ

GENÇ KIZLAR - A - 

1. Özel Final Temel Lisesi
2. Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi
3. Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi
4. Alaplı İ.M.K.B. Anadolu Lisesi 



GENÇ ERKEK - A - 

1. Özel Final Temel Lisesi
2. Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi 
3. Alaplı İ.M.K.B. Anadolu Lisesi 
4. Atatürk Anadolu Lisesi


HENTBOL

GENÇ ERKEK

1. Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2. Kozlu Anadolu Lisesi
3. Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 

GENÇ KIZLAR

1. Kozlu Anadolu Lisesi
2. Devrek Anadolu Lisesi
3. Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi
4. Ereğli İ.M.K.B. Atatürk Anadolu Lisesi 

YILDIZ KIZ

1. Ereğli Kepez İzmirlioğulları Ortaokulu
2. Devrek Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu
3. Karaman Amele Birliği Ortaokulu
4. Kilimli Cumhuriyet Ortaokulu


YILDIZ ERKEK

1.  Kozlu Ortaokulu 
FUTBOL

GENÇ ERKEK

1. Fener Anadolu Lisesi
2. Zonguldak M.T.A.L.
3. Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
4. Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesi  

GENÇ KIZ

1. Ereğli Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


YILDIZ KIZ 

1. Ereğli Çayırlı Yüksel Balcı Ortaokulu  2. Ereğli Atatürk Ortaokulu 3. Ereğli Kepez İzmirlioğulları Ortaokulu 4. Ereğli Gülüç Vesile Dikmen Ortaokulu

BASKETBOL 

GENÇ ERKEK - A -

1. Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi
2. Özel Fark Sınav Temel Lisesi
3. Fener Anadolu Lisesi
4. Özel Kdz. Ereğli Doğa Fen Lisesi


GENÇ KIZ -A-

1. Ereğli İbrahim Süheyla İzmirli Fen Lisesi
2. Ereğli İMKB Atatürk Anadolu Lisesi
3. Ereğli Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi
4. Ereğli Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi 


YILDIZ ERKEK

1. İbrahim Fikri AnılOrta Okulu
2. Ereğli Cumhuriyet Ortaokulu
3. TED Zonguldak Koleji Vakfı Özel Ortaokulu
4. TED K.Eredğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 


YILDIZ KIZ

1. Ereğli Cumhuriyet Ortaokulu
2. Ereğli Özel Kdz. Ereğli Doğa Ortaokulu
3. Kozlu Vali Tevfik Başakar Ortaokulu
4. Ereğli Kışla Mahmut Likoğlu Ortaokulu 

TENİS

GENÇ KIZLAR

1. Zonguldak Fen Lisesi
2. Zonguldak İ.M.K.B. Anadolu Lisesi
3. Filyos Melek ve Ahmet Şanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi
4. Zonguldak Mehmet Çelikel Anadolu Lisesi


GENÇ ERKEKLER

1. Zonguldak Fatih Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu
2. Zonguldak Fen Lisesi 

DART

YILDIZ KIZLAR

1. Ereğli Ormanlı Ortaokulu
2. Ereğli Şehit Madenciler Ortaokulu
3. Devrek Özbağı Ortaokulu
4. Yeşiltepe Teoman Papila Ortaokulu 

TAEKWONDO

YILDIZ ERKEK

1. Ali Boran KOÇ - Gelik Ayiçi 100. O.O
1. Yasin AÇIKGÖZ - Cumhuriyet O.O.
1. Mustafa Kemal GÜNAY - Cumhuriyet O.O.
1. Erim Satılmış KİRAZ - Başöğretmen Şükrü Yavuz O.O.
1. Muhammet Mustafa TEMEL - Kışla Mahmut Likoğlu O.O.
1. Arda ŞENTÜRK - Işıkveren O.O. 1. Tunahan AYDEMİR - Bakacakkadı Durmuş Demirel O.O. 1. Cem DABAN - Alaplı Merkez O.O. 1. Ekrem AZAK - Cumhuriyet O.O. 2. Tuğberk Rasim ŞAHİN - Cumhuriyet O.O. 2. Tuğberk GENÇ - Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel O.O. 2. Ali ÇARŞANBA - Işıkveren O.O. 2. Sıraç KAHVECİ - Atatürk O.O. 2. Mustafa KOÇ - Gelik Ayiçi 100. Yıl O.O. 2. Buğra Yiğit EŞME - Kozlu O.O. 2. Ali Osman AKKUZU - Nebioğlu O.O. 2. Berat ALTUNKAYA - Mimar Sinan O.O. 3. Yağız Ege TOSUN - Cumhuriyet O.O. 3. Enis ATLI - Işıkverek O.O. 3. Emirhan MADEN - Nebioğlu O.O. 3. Berkant MORCU - Cumhuriyet O.O. 3. Baran KÖSE - Gazi O.O. 3. Ömer Emin SARI - Cumhuriyet O.O. 3. Berkay ŞIK - Nebioğlu O.O. 3. Serhat ARI - Mimar Sinan O.O.

YILDIZ KIZ

1. Hazal MEŞEN - Kozlu O.O.
1. Yağmur Zeynep BOZKURT - Turgut Reis O.O.
1.  İlayda BEKAR - Kilimli Cumhuriyet O.O.
1. Özge ÖZCÜ - İbrahim Fikri Anıl O.O.
1. Ceren ERMİŞ - Işıkveren O.O.
1. Burçak ÇOBANOĞLU - Atatürk O.O.
1. Sıla Nur YÜCESAN - Gülüç Vesile Dikmen O.O. 1. Meltem ŞAHİN - Cumhuriyet O.O. 1. Livanur TİRYAKİOĞLU - Mimar Sinan O.O. 2. Almina YİĞİT - Barbaros Kutlutaş O.O. 2. Dilara BARUT - Nebioğlu O.O. 2. Sude ÖZAY - Cumhuriyet O.O. 2. Aleyna BURSALI - Gülüç Vesile Dikmen O.O. 2. Sude Naz GÜLLÜ - Alaplı TOKİ Okçular O.O. 2. Elif Sena SEZER - Gazi O.O. 2. Ceran Fatma YILDIZ - Merih Şuğle O.O. 2. İrem BARUT - Nebioğlu O.O. 3. Mina Naz ÇELİK - Barbaros Kutlutaş O.O. 3. Cemre CAN - Alaplı TOKİ Okçular O.O. 3. Medine USLU - Kışla Mahmut Likoğlu O.O. 3. Zeynep Şimal BAYRAK - Barbaros Kutlutaş O.O. 3. Şevval ÖZER - Cumhuriyet O.O. 3. Nisa BOZOĞLU - Kepez İzmirlioğulları O.O. 3. Sude BAYRAKLI - Yayla O.O. 3. Ekin EŞME - Kozlu O.O. 3. Naide Melek DEMİR - Yeşiltepe Teoman Papila O.O. 3. Sude Zehra UÇAR - Alaplı Merkez O.O. 3. Sıla KÖRNÖŞ - Gelik Ayiçi 100. Yıl O.O. 3. Begüm KARA - Gazi Mustafa Kemal O.O. 3. Nesil ÇOBANOĞLU - Alaplı Merkez O.O.
KICK BOKS

LIGHT CONTACT KATEGORİSİ
GENÇ B ERKEK 1. Recep SEVİM  - Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi (63 KG)
GENÇ B KIZ 1. İlknur KABUK -  Erdemir Anadolu Lisesi (55 KG)
POINT FIGHTING KATEGORİSİ
GENÇ B KIZ 1. İlayda KARA  - Atatürk Anadolu Lisesi (65 KG)
YILDIZ ERKEK 1. Miraç ERTAN - Yayla Ortaokulu (47 KG)
KÜÇÜK ERKEK 1. Ahmet Efe ARSLAN - Esenköy 15 Temmuz Ortaokulu (40 KG) KÜÇÜK KIZ
1. Yaren BAYRAM - Şehit Yusuf Yelkenci İmam Hatip Ortaokulu (44 KG)
 
BADMİNTON

GENÇ ERKEK 1. Kilimli Spor Lisesi 2. Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi 3. Ereğli Güneşli Çok Programlı Anadolu Lisesi GENÇ KIZ 1. Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi 2. Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi 3. Ereğli Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi 4. Alaplı İMKB Anadolu Lisesi
DART
YILDIZ ERKEK 1. Ereğli Ormanlı O.O. 2. Ereğli Şehit MAdenciler O.O. 3. Ereğli Atatürk O.O. 4. Devrek Özbağı O.O. GENÇ ERKEK 1. Zonguldak Fen Lisesi 2. Ereğli Güneşli Çok Programlı Anadolu Lisesi 3. Atatürk Anadolu Lisesi 4. Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi GENÇ KIZ 1. Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2. Kozlu Anadolu Lisesi 3. Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi 4. Kilimli Spor Lisesi
KARATE (KUMİTE)


GENÇ ERKEK

1. Eren ÇİL - Özel Alaplı Bahçeşehir Koleji (62KG)
2. Mustafa DADANDI - Karaelmas MEsleki ve Teknik Anadolu Lisesi (74KG)


GENÇ KIZ

1. Nisa URU - Fen Lisesi(64KG)

MASA TENİSİ


YILDIZ ERKEK

1. Yayla O.O.
2. Turgut Reis O.O.
3. 75. Yıl Cumhuriyet O.O.
4.  Saltukova Gazi O.O.


VOLEYBOL


YILDIZ ERKEK

1. Ereğli Doğa Ortaokulu
2. Ereğli Turgut Reis Ortaokulu
3. Ereğli Armutçuk Ortaokulu
4. Ereğli Kızılcapınar Ortaokulu 

YILDIZ KIZ

1. Çaycuma Barabaros Kutlutaş Ortaokulu
2. Çaycuma Mimar Sinan Ortaokulu
3. Ereğli Cumhurbaşşkanı Süleyman Demirel Ortaokulu
4. Alaplı Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 


GENÇ ERKEK

1. Ereğli İbrahim Süheyla ?İzmirli Fen Lisesi
2. Ereğli Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Alaplı Özel Bahçeşehir Koleji
4. Mehmet Çelikel Lisesi

GENÇ KIZ

1. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
2. Kozlu Anadolu Lisesi
3. Kdz. Ereğli Özel Doğa Fen Lisesi
4. Fen Lisesi 

ORYANTRİNG

GENÇ ERKEK - A

1. Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi
2. Çaycuma TSO Fen Lisesi 
3. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
4. Kdz. Ereğli TED Koleji

GENÇ KIZ - A

1. Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
2. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
3. Çaycuma TSO Fen Lisesi 
4. Zonguldak Fen Lisesi 


GENÇ ERKEK - B

1. Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
2. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
3. Zonguldak Fen Lisesi 


GENÇ KIZ - B

1. Zonguldak Fen Lisesi 
2. Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi
3. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 


FERDİ

GENÇ ERKEK - A 

1. Yusuf EREN ERİKCİ - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
2. Kenan BAŞYİĞİT - Çaycuma TSO Fen Lisesi 
3. Tolga BABALIK - Zonguldak Fen Lisesi 
4. Ertan AKÇAY - Çaycuma TSO Fen Lisesi 
5. Emre ŞEN - Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 


GENÇ KIZ - A

1. Sude AKMANTAR - Çaycuma TSO Fen Lisesi 
2. Evin BAL - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
3. Doğa Yağmur ACAR - Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
4. Sude İlayda ÖZKARA - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
5. Ekin Doğa SÜTÇÜ - Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 

GENÇ ERKEK - B

1. Yusuf ILGIN Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
2. Metehan ÇİMEN - Zonguldak Fen Lisesi 
3. Ahmet ÖZTÜRK - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
4. Ömer Faruk TURHAN - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 
5. Semih SARAÇ - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 


GENÇ KIZ - B

1. Aslı ABİR - Zonguldak Fen Lisesi 
2. Ceyda KARACI - Zonguldak Fen Lisesi 
3. Sıla İdal ARABACI - Zonguldak Fen Lisesi 
4. Simay YETEN - Zonguldak Fen Lisesi 
5. Rümeysa YEŞİLKURT - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi 

SERBEST GÜREŞ


 GENÇ ERKEK

1. Ada Baran KOÇAK - Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesi (41 - 45 KG)
2. Mehmet Ali DUMAN - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (41 - 45 KG)
1. Beytullah ULUDAĞ - Alaplı Anadolu Lisesi (48 KG)
2. Mehmetcan ÖZTÜRK - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (48 KG)
1. Caner BAYSAL - Alaplı Anadolu Lisesi (51 KG)
2. Ramazan Emre ER - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (51 KG)
3. Ömer AYHAN - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (51 KG)
1. Kerim KOÇ - Alaplı Anadolu Lisesi (55 KG)
2. Veysel Karani KAYA - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (55 KG)
1. Kerem İLİK - Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi (60 KG)
2. Cem AYHAN - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (60 KG)
3. Onur DİNÇSOY - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (60 KG)
1. Kaan YÜKSEL - Alaplı Anadolu Lisesi (65 KG)
2. Cem SARCAN - Alaplı İMKB Atatürk Anadolu Lisesi (65 KG)
3. Emircan SEZER - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (65 KG)
1. Bedirhan KÖSEOĞLU - Ereğli Teknik ve Endüstri MEslek Lisesi (71 KG)
2. Kadir YÜKSEL - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (71 KG)
3. Kazım ARSLANOĞLU - Alaplı Anadolu Lisesi (71 KG)
1. Fatih Volkan KARAMAN - Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (80 KG)
2. Emirhan GEZER  - Alaplı İMKB Anadolu Lisesi (80 KG)
3. Bayram KOÇDEMİR - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (80 KG)
1. Mert Can YAMAN - Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (92 - 110 KG)


GREKO-ROMEN GÜREŞ 

GENÇ ERKEK

1. Umut ÇELİK - Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi (51 KG)
1. Bilal Taha DEMİREL - Erdemir Anadolu Lisesi (55 KG)
1. Hüseyin Efe YAĞBASAN - Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi (60 KG)
2. Halid PADİŞAH - Kilimli Anadolu Lisesi (60 KG)
1. Fatih Taha DEMİRKÖSE - Fener Anadolu Lisesi (65 KG)
1. Sercan AŞIK - Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi (71 KG)
1. Miraç DEMİRCİ - Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi (80 KG)
1. Miraç Aliekber BİNA - Özel Fark Sınav Temel Lisesi (92 - 110 KG)

FUTSAL

GENÇ KIZ

1.
Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi  2. Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi  3. Kilimli Atatürk Anadolu Lisesi  4. Kilimli Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEK 

1. Ereğli Özel Final Temel Lisesi
2. Kozlu Anadolu Lisesi
3. Çaycuma Tso Fen Lisesi
4. Özel Fark Sınav Temel Lisesi